Targroch – co to jest

Targroch to firma, która powstała 25 lat temu. Ich głównym celem jest wpływ na sposób odżywiania, tak, by zaczęto podchodzić do tego świadomie i zdrowo. Właśnie tym sklep pragnie się dzielić. W ofercie Targroch znajdziemy wysokiej jakości orzechy oraz bakalie.

Co oferuje Targroch?

Skupiają się na tym, aby ich praca i obszar działań, w którym są był w 100% spójny z założonymi przez nich wartościami. Możemy tam odnaleźć prawdziwą, zdrową żywność. Firma nie ingeruje w przygotowanie do jej sprzedaży, właśnie po to, by zachowano wszystkie cenne składniki. Wybierać można spośród ogromu asortymentu dostępnego na stronie, m.in. tłoczone na zimno oleje, orzechy, suszone owoce, kasze i ryże, różne nasiona oraz wiele, ciekawych przypraw oraz dodatków. Produkty można zakupić w różnie zapakowanych metodach.

Firma sukcesywnie działa już od wielu lat na rynku, stale dążąc do rozwoju. Otwierają nowe powierzchnie magazynowe, po to, aby stale móc poszerzać swoją działalność i podnosić poziom swojej produkcji. Wiele z dostępnych asortymentów tworzone są przez zespół Targroch takie jak suszenie owoców, tłoczenie olejów oraz tworzenie różnych past. Ich największym i najważniejszym mottem to stawianie na produkty i składniki jak najwyższej jakości. Warto też dodać, że są dobrze magazynowane – jest stosowana zasada FIFO, co sprawia, że produkty wysyłane do klientów zachowują zawsze najwyższe z możliwych norm jakościowych. Występują także takie standardy jak – GMP, HACCP, GHP – a jednocześnie dalej poszerzając możliwości.

Współpraca

Firma stale się rozwijając, poszukuje nowych kontrahentów, stawiając tak samo na lokalne, jak i również zagraniczne rynki, cały czas szukając produktów o jak najlepszej jakości smaku i składników. Wiele z dostępnych na stronie internetowej artykułów jest pozyskiwanych bezpośrednio od rolników, równocześnie wybierając także produkty z lokalnych, naturalnych miejsc. To wyróżnia firmę na tle innych, podobnych przedsiębiorstw. W trakcie nawiązywania współpracy handlowej cenią sobie współpracę na wiele lat, zawsze wywiązując się z podpisanych umów i terminów.